Filtrowanie
Producent
Dostępność
Wysyłka w
Nowość
Promocja

Wysokiej jakości gniazda bezpiecznikowe

Obok kolumn sygnalizacyjnych, styczników i przekaźników przemysłowych, w ofercie sklepu internetowego Elektryzuj.com.pl, można znaleźć duży wybór wysokiej jakości gniazd bezpiecznikowych do instalacji elektrycznej. Są to głównie moduły 1 oraz 3-gniazdowe typu BZ-1 i BZ-3, których przeznaczeniem jest zabezpieczanie odbiorników elektrycznych przed negatywnymi skutkami podnoszenia się ilości prądu ponad wartość nominalną prądu zabezpieczanego odbiornika. Działanie bezpieczników jest sygnalizowane za pomocą załączonej lampki LED.

W asortymencie posiadamy między innymi gniazdo bezpiecznikowe z wkładkami topikowymi o średnicy 5×20 mm, które są przystosowane do montażu na szynie 35 mm oraz do pracy w warunkach od -25 do 50 stopni Celsjusza. Tego typu rozwiązania mogą być wykorzystywane do zabezpieczania obwodów w instalacji elektrycznej zarówno w prywatnych domach i mieszkaniach, jak i w różnego rodzaju obiektach użyteczności publicznej (są przeznaczone do stosowania w rozdzielnicach mieszkaniowych oraz przemysłowych).

 

Czytaj więcej

Gniazda bezpiecznikowe – szeroki wybór, wysoka jakość

Każde dostępne w naszej ofercie gniazdo bezpiecznikowe jest produkowane przy użyciu starannie wyselekcjonowanych komponentów wysokiej jakości, które doskonale izolują prąd. Dzięki temu bezpieczniki odznaczają się niezawodnością działania, gwarantując wysoki poziom ochrony przed skutkami zwarć oraz przeciążeń, którym może być poddawana instalacja elektryczna.

Dostępne w tej kategorii moduły 1 oraz 3-gniazdowe cechują się niezwykle łatwą instalacją, którą bez przeszkód można wykonać samodzielnie. Elementy metalowe zostały dodatkowo zabezpieczone przed korozją specjalnymi powłokami ochronnymi. Tak skonstruowane gniazdo bezpiecznikowe gwarantuje trwałość użytkowania. W połączeniu z bezawaryjnością przekłada się to na wysoką jakość zgromadzonych w naszej ofercie produktów.

Gniazda bezpiecznikowe do instalacji elektrycznych

Jeżeli instalacja elektryczna jest wyposażona w odpowiednio dobrane i prawidłowo zamontowane bezpieczniki, uzyskuje ochronę przed skutkami przeciążeń i zwarć. Aby można było je zastosować, muszą spełniać określone normy i właśnie takie artykuły są dostępne w naszym sklepie. Proponujemy wyłącznie certyfikowane modele od sprawdzonych producentów, którzy gwarantują wysoką jakość wykonania i wytrzymałość swoich wyrobów.

Gniazdo bezpiecznikowe działa w ten sposób, że znajdująca się w nim wkładka ulega stopieniu w momencie, gdy parametry przepływającego przez nią prądu ulegną nagłym zaburzeniom, które utrzymają się przez określony czas. W rezultacie przepływ prądu zostaje zatrzymany, co zapobiega uszkodzeniom urządzeń elektrycznych.

 

MODUŁ BEZPIECZNIKOWY BZ-1 JEDNOGNIAZDOWY
Producent: F&F
MODUŁ BEZPIECZNIKOWY BZ-1 JEDNOGNIAZDOWY
Cena: 48,22 zł (netto: 39,20 zł )
szt.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

zobacz więcej
MODUŁ BEZPIECZNIKOWY BZ-3 TRÓJGNIAZDOWY
Producent: F&F
MODUŁ BEZPIECZNIKOWY BZ-3 TRÓJGNIAZDOWY
Cena: 63,76 zł (netto: 51,84 zł )
szt.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 3 dni

zobacz więcej
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl