Filtrowanie

Wysokiej jakości gniazda bezpiecznikowe

Obok kolumn sygnalizacyjnych, styczników i przekaźników przemysłowych, w ofercie sklepu internetowego Elektryzuj.com.pl, można znaleźć duży wybór wysokiej jakości gniazd bezpiecznikowych. Są to głównie moduły 1 oraz 3-gniazdowe typu BZ-1 i BZ-3, których przeznaczeniem jest zabezpieczanie odbiorników elektrycznych przed negatywnymi skutkami podnoszenia się ilości prądu ponad wartość nominalną prądu zabezpieczanego odbiornika. Działanie bezpieczników jest sygnalizowane za pomocą załączonej lampki LED.

W asortymencie posiadamy między innymi gniazda bezpiecznikowe z wkładkami topikowymi o średnicy 5×20 mm, które są przystosowane do montażu na szynie 35 mm oraz do pracy w warunkach od -25 do 50 stopni Celsjusza. Tego typu rozwiązania mogą być wykorzystywane do zabezpieczania obwodów elektrycznych zarówno w prywatnych domach i mieszkaniach, jak i w różnego rodzaju obiektach użyteczności publicznej (są przeznaczone do stosowania w rozdzielnicach mieszkaniowych oraz przemysłowych). Do wykonania oferowanych produktów użyto wyłącznie starannie wyselekcjonowanych komponentów wysokiej jakości, które doskonale izolują prąd elektryczny. Dzięki temu każde gniazdo bezpiecznikowe odznacza się niezawodnością działania, gwarantując wysoki poziom ochrony przed skutkami zwarć oraz przeciążeń.

Dostępne w tej kategorii moduły 1 oraz 3-gniazdowe cechują się niezwykle łatwą instalacją, którą bez przeszkód można wykonać samodzielnie. Elementy metalowe gniazd zostały dodatkowo zabezpieczone przed korozją specjalnymi powłokami ochronnymi.

MODUŁ BEZPIECZNIKOWY BZ-1 JEDNOGNIAZDOWY
Producent: F&F
MODUŁ BEZPIECZNIKOWY BZ-1 JEDNOGNIAZDOWY
Cena: 41,58 zł (netto: 33,80 zł )
szt.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

zobacz więcej
MODUŁ BEZPIECZNIKOWY BZ-3 TRÓJGNIAZDOWY
Producent: F&F
MODUŁ BEZPIECZNIKOWY BZ-3 TRÓJGNIAZDOWY
Cena: 63,76 zł (netto: 51,84 zł )
szt.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

zobacz więcej
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl