Filtrowanie

Łączniki elektryczne

Oferujemy wiele rozwiązań, które pozwolą na skompletowanie i zamontowanie sprawnej oraz bezpiecznej instalacji elektrycznej, a także ułatwiają korzystanie z gotowej sieci. Łączniki instalacyjne z oferty, dostępne w kategorii gniazda i włączniki, przeznaczone są do urządzeń oraz innych przenośnych elementów instalacyjnych.

O ile w przypadku gniazd i włączników zazwyczaj ma się do czynienia z aplikacjami natynkowymi lub podtynkowymi, stosowanie łączników instalacyjnych łączy się z zabudową w sprzętach mobilnych. Dlatego w produktach tego typu wymaga się zastosowania odpowiednich rozwiązań konstrukcyjnych oraz materiałowych. Podczas gdy takie produkty, jak ELDA łącznik materiałowy miniaturowy 16A biały WA12PS82 marki Schneider Electric załączają urządzenie poprzez zapewnienie dostępu prądu, łącznik do wbudowania jednobiegunowy z cięgłem 0,3M biały CW3C3001 tego samego producenta działa na zasadzie cięgna czołowego.

Łączniki instalacyjne dostępne w ofercie hurtowni elektrycznej Elektryzuj pochodzą od uznanych producentów, jak np. Schneider Electric. Odznaczają się wykonaniem z użyciem wysokiej jakości tworzyw termoplastycznych, dzięki czemu produkty z tej kategorii nie odstają od dostępnych w katalogu sklepu gniazd i włączników. Tak jak gniazda i włączniki, gama proponowanych łączników instalacyjnych przystosowana jest do pracy z energią elektryczną o napięciu i natężeniu powszechnie stosowanym w większości sieci domowych, publicznych i przemysłowych.

ELDA ŁĄCZNIK MINIATUROWY 16A BIAŁY WA12PS82 ELDA ŁĄCZNIK MINIATUROWY 16A BIAŁY WA12PS82
Cena: 11,08 zł (netto: 9,01 zł )

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

zobacz więcej
ŁĄCZNIK DO WBUDOWANIA JEDNOBIEGUNOWY Z CIĘGŁEM 0,3M BIAŁY CW3C3001 ŁĄCZNIK DO WBUDOWANIA JEDNOBIEGUNOWY Z CIĘGŁEM 0,3M BIAŁY CW3C3001
Cena: 8,20 zł (netto: 6,67 zł )

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

zobacz więcej
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl