Domowe instalacje oświetlenia tworzone są przede wszystkim z nastawieniem na maksymalizację ich praktyczności. W korytarzach czy pomieszczeniach przechodnich często istnieje potrzeba możliwości włączenia tego samego źródła światła z kilku miejsc. Funkcjonalność tego typu zapewnia zastosowanie przekaźników bistabilnych.

W asortymencie hurtowni elektrycznej Elektryzuj znajdziecie Państwo dwa typy automatyki domowej tego rodzaju — przekaźniki bistabilne o wielu przyłączach (np. przekaźnik bistabilny BIS-402 marki FF) lub o przyłączu pojedynczym (np. przekaźniki impulsowe bistabilny EP510 marki LCTEC).

Proponowana automatyka domowa może być montowana zarówno w puszcze podtynkowej, jak i na szynie. Pierwsze z rozwiązań sprawdzi się w domostwach, w których elementy instalacji elektrycznej powinny pozostać poza zasięgiem najmłodszych. Drugą, ze względu na prosty i uniwersalny montaż, z powodzeniem można stosować przy instalacjach już istniejących, bez ingerencji w elewację.

Oferta dla domu dostępna na elektryzuj.com.pl odznacza się starannością w doborze proponowanych aplikacji. Automatyka domowa dostarczana jest przez cenionych producentów i łączy w sobie funkcjonalność z długą żywotnością.

Mechanizm działania przekaźników bistabilnych opiera się na podaniu krótkiego impulsu na cewkę, który wywoływany jest przez naciśnięcie dowolnego przycisku dzwonkowego podłączonego. W ten sposób kilka włączników uruchamia tę samą lampę.

Przekaźniki bistabilne produkcji FF i LCTEC wykonane zostały przy użyciu wysokiej klasy tworzyw i stopów, przystosowanych do pracy na najczęściej spotykanym w domostwach zasilaniu 230 V AC. Natomiast zakres temperatur, w których ten rodzaj automatyki domowej zachowuję pełnię swoich możliwości, obejmuje przedział od -25ºC do 50ºC.

PRZEKAŹNIK BISTABILNY BIS-402
Producent: F&F
PRZEKAŹNIK BISTABILNY BIS-402
Cena: 60,06 zł (netto: 48,83 zł )

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

zobacz więcej
PRZEKAŹNIK BISTABILNY BIS-411 230V
Producent: F&F
PRZEKAŹNIK BISTABILNY BIS-411 230V
Cena: 51,74 zł (netto: 42,07 zł )

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

zobacz więcej
Przekaźnik bistabilny szeregowy 230V 1NO+1NO 16A
Producent: HAGER
Przekaźnik bistabilny szeregowy 230V 1NO+1NO 16A
Cena: 92,20 zł (netto: 74,96 zł )

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

zobacz więcej
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl