Seria ASFORA od Schneider Electric – połączenie klasyki i nowoczesności
Seria ASFORA od Schneider Electric – połączenie klasyki i nowoczesności

Asfora to linia produktów marki Schneider Electric. Ten znany na całym świecie lider w zakresie produkcji i wdrażania rozwiązań związanych z rozdziałem energii oraz automatyki, nie ustępuje konkurencji również w dziedzinie osprzętu elektrycznego dla budynków mieszkalnych i komercyjnych. Dowodem na to jest właśnie stale rozbudowująca się rodzina produktów Asfora. Sam wykonawca podkreśla wysoką jakość produktów oraz ich wyjątkowo szeroką funkcjonalność. Jak jest w praktyce? Sprawdzamy!

Faktycznie osprzęt posiada paletę cech, które wpisują się nawet w wysokie oczekiwania, zarówno instalatorów, jak i ostatecznych użytkowników. Ciekawych rozwiązań jest wiele, ale oto, co naszym zdaniem może i powinno przyciągnąć uwagę w trakcie zakupów:

- przyjazne kolory, które można dopasować do każdego wnętrza i właściwie dla każdego stylu. Do dyspozycji całkiem bogaty wybór: surowe aluminium i stal, oryginalne brąz i antracyt, lub klasyczna biel i krem.

- wykonanie z komponentów, które według zapewnień producenta zostały starannie wyselekcjonowane i cechują się bezawaryjnym działaniem. Faktem jest, że gniazda, przyciski, łączniki i ramki są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

- przemyślane rozwiązania montażowe, gwarantujące bezproblemową instalację. Faktycznie, seria Asfora wyposażona została m.in. w intuicyjne schematy połączeń, to one zdecydowanie ułatwiają montaż.

Niewątpliwym atutem serii jest jej szeroka oferta, znajdziemy w niej m.in.: łącznik świecznikowy, przycisk do dzwonka, przycisk żaluzjowy, łącznik schodowy, ramki od jedno- do sześcio-krotnej, gniazda antenowe. Tak wszechstronny asortyment pozwala na urządzenie instalacji elektrycznej w jednym spójnym stylu, wpisującym się w charakter danego wnętrza.

Podsumowując, potwierdzamy - osprzęt z serii Asfora ma wiele walorów i jest bez zarzutu pod względem technicznym, do tego w naszym sklepie dostępny jest w cenach, które nie zrujnują portfela. Jedyne co wymaga zastanowienia i indywidualnego rozstrzygnięcia to kwestie estetyczne, bo czy gniazdko lub przycisk wpisuje się w charakter wystroju danej przestrzeni – to już należy ocenić zgodnie z poczuciem własnej estetyki.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl