Filtrowanie
Dostępność
Nowość
Promocja

Przedłużacz bębnowy - niezbędny element wyposażenia

dla dobrze zorganizowanego warsztatu, funkcjonalnego magazynu czy nawet małego garażu. Przy wszelkiego rodzaju pracach wymagających doprowadzenia zasilania do miejsc oddalonych od kontaktów, a także na wolnym powietrzu, czy w przypadku konieczności podłączenia kilku elektronarzędzi – sprawę bezproblemowo załatwi użycie przedłużacza bębnowego.

To sprzęt, który umożliwia bezpieczne przechowanie kabla, bo dzięki niemu nie plącze się i jest zabezpieczony przed uszkodzeniami. Jest łatwy w obsłudze, bo zdecydowanie sprawniej korzysta się z przedłużacza, który nie jest splątany i jest gotowy do użycia w każdej chwili, a po pracy można go bezproblemowo zwinąć na bęben i przenieść w dowolne miejsce. Praktyczny, trwały, estetyczny – chciałoby się, by wszystkie sprzęty były tak użyteczne.

Zapraszamy do zapoznania z naszą stale rozbudowywana ofertą, aktualnie polecamy przedłużacze bębnowe KERG – solidne, dlatego warte każdego grosza.

Masz pytania o produkty, wysyłkę, aktualne promocje? Wszystko znajdziesz na naszej stronie lub bezpośrednio u pracowników pod numerem 502-550-850. Zapraszamy!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl